Dzień urodzenia a charakter

0
10236

dzień urodzon a charakter

Urodzeni w…

PONIEDZIAŁEK

Tak, jak poniedziałek jest pierwszym dniem tygodnia, tak samo osoby urodzone w tym dniu muszę być we wszystkim pierwsze. Urodzeni w poniedziałek są odważni, pewni siebie, lubią ryzyko i rywalizację. Mają zdolności przywódcze i ogromne ambicje. Mierzą wysoko, czasami aż za bardzo – zdarza im się uparcie dążyć do czegoś, co jest nierealne i ponad ich siły. Jeżeli potrafią nad tym zapanować – wiele w życiu osiągają. Mają pełno pomysłów i chętnie podejmują jakąś inicjatywę, zachęcając do niej innych. Mają problem z podejmowaniem decyzji i często reagują na różne sytuacje bardzo emocjonalnie. Lubią się zamartwiać i często postrzegają świat w ponurych barwach. Prywatnie uwielbiają spędzać czas na długich dyskusjach w gronie przyjaciół. Nie potrafią żyć bez towarzystwa, samotność jest dla niech najgorszą karą. Są wrażliwi, czuli i uczuciowi. Mają w sobie dużo uroku, którym potrafią zauroczyć. W miłości są bardzo szczerzy i oddani. Są spragnieni rodzinnego ciepła. Mają w sobie wiele romantyzmu.

Największe zalety: empatia, wrażliwość

Największe wady: wybujała ambicja


WTOREK

Osoby urodzone we wtorek są rzetelne i godne zaufania. Potrafią być wspaniałymi przyjaciółmi oraz gospodarzami. Świetnie radzą sobie z organizowaniem swojego życia, planowaniem i utrzymywaniem porządku. Fantastycznie czują się w towarzystwie, bardzo często uczestniczą w jakiś spotkaniach. Bywają nieco roztargnieni i niecierpliwi. Zawsze mają mnóstwo niespożytych zapasów energii. Sen i odpoczynek nie jest dla nich, wolą raczej aktywnie uczestniczyć w jakiś wydarzeniach zamiast się relaksować. Uwielbiają gotować, podróżować i żyć na pełnych obrotach. Są bardzo samodzielni, odważni i nastawieni na ryzyko i sukcesy.

Największe zalety: przebojowość, energiczność

Największe wady: roztargnienie


ŚRODĘ

Osoby urodzone w środę są poważne, zrównoważone i cierpliwe. Nie lubią szybko, bez namysłu podejmować jakiś decyzji. Każdą sytuację muszą najpierw bardzo dobrze przeanalizować.  Często liczą na to, że z upływem czasu, jakaś sprawa sama się rozwiąże. Muszą stale z tym walczyć, inaczej mogą wiele w życiu stracić. Mimo tego wszystkiego żyją ciągle w pośpiechu, kochają zmiany i nie znoszą, gdy w ich życiu nic się nie dzieje. Uwielbiają zdobywać nowe doświadczenia,  mają wiele zainteresowań, lubią się uczyć. Rzadko kiedy osiągają stabilizację w życiu osobistym i zawodowym. Wykonują często kilka zawodów naraz. Są aktywni, nie unikają odpowiedzialności, są pracowici, zaangażowani i utalentowani. W szkole i pracy są osobami szanowanymi i cenionymi. Przyjaciele darzą ich ogromnym zaufaniem i wiedzą, że zawsze można na nich liczyć. W uczuciach są nieśmiali, ale i romantyczni. Pragną gorącego uczucia, marzą o przytulnym rodzinnym gniazdku.

Największe zalety: intuicja, inteligencja

Największa wada: gadatliwość, nerwowość 


CZWARTEK

Osoby urodzone w czwartek są niezwykle przebojowe i pełne idealizmu. Mają ambicję, aby walczyć o lepszą przyszłość dla całego świata, sprawiedliwość i wolność. Mają jednak dosyć słomiany zapał, więc często ich walka kończy się na mówieniu. Jeżeli jednak tylko wykażą się wytrwałością, są w stanie wiele osiągnąć. W życiu mają sporo szczęścia, chociaż nie zawsze potrafią to docenić i wykorzystać. Los sprzyja im zwłaszcza w interesach. Mają na ogół wszechstronne wykształcenie i dzięki temu osiągają wysoką pozycję w życiu. Są lubiani i szanowani przez otoczenie, chętnie pomagają innym bezinteresownie, nigdy nie przejdą obok kogoś obojętnie. Pomocną dłoń wyciągają również do osób, które w ogóle nie znają. Urodzeni w czwartek są też spokojni i łagodni. Na brak powodzenia nie mogą narzekać, w miłości są bardzo wylewni. Bywają też rozrzutni i gadatliwi.

Największe zalety: altruizm, dobroduszność

Największa wada: słomiany zapał


PIĄTEK

Osoby urodzone w piątek są interesujące, zmysłowe i przede wszystkim… szczęśliwe! Tym, co najbardziej się dla nich liczy jest sztuka oraz miłość. Ich osobowość jest dosyć tajemnicza co bardzo podoba się płci przeciwnej. Mają dosyć abstrakcyjne ideały i trudno ich zadowolić. Najpierw stawiają na pracę i obowiązki, dopiero później na przyjemności. Mają skłonność do perfekcji, ale często gubią się w jakiś drobiazgach, zapominając o sednie sprawy. Są bardzo pracowici, rzetelni i obowiązkowi. Mają talent artystyczny i istnieje duże prawdopodobieństwo, że odniosą sukces w zawodach związanych ze sztuką. Bardzo dobrze radzą sobie w interesach. Bywa jednak, że przez lenistwo, czasami omijają ich wielkie życiowe. Są bardzo atrakcyjni, mają niesamowity urok i ogromne powodzenie. Kierują się sercem, a nie rozumem.

Największa zaleta: rzetelność, pracowitość

Największa wada: próżność


SOBOTĘ

Osoby urodzone w sobotę są bardzo szlachetne, odważne i dobre. Na pierwszy rzut oka stwarzają pozory osoby spokojnej, nieśmiałej, ale wcale takie nie są. Są bardzo niezależni, ale się z tym nie obnoszą. Potrafią atakować i zawzięcie bronić swego – zwłaszcza, gdy trafią na kogoś, kto krytykuje i sprawia przykrość. Ale nie jest wcale łatwo wyprowadzić je z równowagi. Bardzo cenią siebie i swoje zdanie. Są uparci, konsekwentni, nigdy się nie poddają i robią wszystko, aby osiągnąć swój cel. Mają skłonność do pesymistycznego postrzegania rzeczywistości. Zawsze właściwie oceniają sytuacje. Zwykle osiągają spory sukces i cieszą się prestiżem zawodowym. Doskonale gospodarują pieniędzmi. Od siebie i najbliższych zawsze wymagają maksimum.

Największa zaleta: punktualność, pracowitość

Największa wada: chorobliwa ambicja


NIEDZIELĘ

Osoby urodzone w niedzielę są bardzo pewne siebie, przebojowe i optymistyczne. Nawet z najtrudniejszych sytuacji życiowych potrafią wychodzić obronną ręką. Są bardzo silne i doskonale radzą sobie z problemami. Nie ma dla nich spraw niemożliwych do załatwienia. Cechuje je nieprzeciętna ciekawość życia i ogromne zamiłowanie do przygód, zmian, nowości. Stale brną do przodu. Kochają władzę i zaszczyty, w życiu chcą za wszelką cenę osiągnąć sławę i wysoką pozycję społeczną. Raczej nie przepadają za ciężką pracą, wolą kierować pracą innych. Wbrew obiegowej opinii wcale nie są jednak leniwi. Ich żywiołem jest władza, świetnie radzą sobie na stanowiskach kierowniczych. Mają bardzo jasno sprecyzowane poglądy i silną osobowość. Największą satysfakcję czerpią z udanego życia małżeńskiego. Najbliższych chcieliby mieć zawsze przy sobie.

Największa zaleta: optymizm

Największa wada: zarozumiałość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ